Twilight Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Szerepjáték

Twilight szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Damon

Go down 
SzerzőÜzenet
Damon

Damon


Posts : 2
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 32

Damon Empty
TémanyitásTárgy: Damon   Damon Icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 11:27 pm

Név: Damon Cooper
Becenév:DC , Daper
Születési dátum:1920.március 1.
Születési hely:Amerikai Egyesült Államok, Brooklyn
Beszélt nyelv:angol,német
Faj:ragadozó vámpír
Szülők:születésemkor meggyilkolták őket
Testvér:nincs


Előtörténet:
1920,március 1.
Életem első másodperceiben csak 3 dolgot hallottam.Az ajtó zaját, a katonák fegyvereinek dörrenését
és anyám kiáltását.Apám próbált engem kimenekíteni de hiába, őt is eltalálták.Amikor apám elesett
kiejtett a kezéből és egy ember lába elé csúsztam.Ő nyomban felvett és elbujtatott engem amíg el nem mentek a katonák.Azután lerakott egy ház ajtaja előtt.

1930 április 6.
10 éves voltam.Damon így szólítottak.Egy kedves kis család a Cooper család befogadott engem és saját gyerekükként szerettek.Én tudtam hogy ők nem az igazi szüleim mert megmondták nekem.De én elfogadtam őket.
Esős nap volt.Éppen ebédeltünk a családdal.Kopogtatnak az ajtón.
-Majd én nyitom! -feleltem
Egy katonaegyenruhába öltözött magas ember állt az ajtóban.
-Hogy hívnak fiú és hány éves vagy? -kérdezte
-Damon Cooper és 10 éves vagyok! -válaszoltam
-De megnőttél!! - felnevetett
A családomtól engedélyt kért hogy elvinne engem kiképezni katonának.Beleegyeztek....


1941 március 1.
21. életévemet ezen a napon töltöttem be.Ennek örülni kéne, de én annyira nem repdesek az örömtől.
Tudniillik én Amerika egyik legjobb kommandós egységének a parancsnoka voltam.Éppen vittek minket Németországba hogy megöljünk egy neves német tábornokot.Ledobtak minket.Elkezdődtek az izgalmak.
2 utcányira dobtak le a célponttól.Miközben mentünk előre furcsa hangokat
és robajokat hallottunk.Mellettünk volt egy erdő, onnan jöttek a hangok.Odaküldtem 2 embert hogy nézzék meg hogy mi ez.Nagyon nagy hibát követtem el, mert nem jöttek vissza.Mondták nekem-Foglalkozzunk az eredeti küldetésünkkel-, de nem hallgattam rájuk, utánuk mentem.És akkor olyat láttam hogy először nem hittem a szememnek.Óriás farkasok harcoltak emberkinézetű lényekkel.Nagy összecsapás volt.De egyszer csak észrevettem hogy az egyik ilyen emberszerű lény észrevett.Nagyon gyors volt nem tudtam előle időbe elmenekülni ezért elkezdtem rá tüzet nyitni.De semmi hatása nem volt.Odaért hozzám és egy ütéssel leterített. Nagyon erős volt.Kegyetlenül beszédültem,de még nem ájultam el.Megharapott és elkezdte szívni a vérem ,de akkor érkezett egy óriás farkas és megölte.Elborított belül az égető érzés.Mintha belülről égnék.Azután odajött egy nő és leütött.

március 4.
Felébredtem. Egy ismeretlen helyen, de hangulatos volt.És bejött hozzám az a nő aki leütött emlékeztem rá.
Jillnek hívták.Elmesélte hogy mi történt és abba is beavatott hogy ő micsoda és hogy én mivé váltam.
Ő egy vérfarkas, és én egy vámpír lettem.
Mindent tudott a vámpírokról ,és ahhoz képest h ő vérfarkas volt a legjobb barátok lettünk.
Mindent elmesélt a fajtámról hogy hogy vadásszak és néha h türtőztessem magam amikor a vérfarkasok közé megyünk.

És innen kezdődik az én vámpír létem.


Jellem:
Magabiztos, és fegyelmezett ember vagyok. Nyitott vagyok bármire és könnyen barátkozom.
Néha meggondolatlanul cselekszem, és olyan csúszik ki a számon amit később megbánok.
A szomjúságomnak néha nem tudok parancsolni de kezdem most már jobban kezelni.
Mindenre vagy egy tervem.Mindent meg tudok oldani csak néha lusta vagyok hozzá.
Alapból kicsit zárkózott vagyok.1 ember van akiben megbízok.És nem kell több.

Kinézet:
Magas, erős testalkatú, és jóképű.Barna nem túl hosszú hajam van, és rubintvörös szemeim.
A bőröm falfehér.Mindig fekete bőrdzsekit viselek és farmert.Némi kis borosta előfordul

Vissza az elejére Go down
 
Damon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Twilight Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Új előtörténetek-
Ugrás: