Twilight Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Szerepjáték

Twilight szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tania Giardina

Go down 
SzerzőÜzenet
Tania Giardina




Posts : 1
Join date : 2010. Jul. 07.
Age : 31
Lakhely : Csongrád

Tania Giardina Empty
TémanyitásTárgy: Tania Giardina   Tania Giardina Icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 10:03 pm

Név: Tania Giardina
Becenév: Tani, nana,
Születési hely: Phoenix, Arizona, USA
Születési dátum: 1986. október 19.
Beszélt nyelvek: angol, spanyol,
Faj: vegetáriánus vámpír
Család: anya: Elina García
apa: William Giardina
Testvér: nincs

Előtörténet:
~ Lehetem volna egy átlagos lány, de nem lettem az


Szerető családban éltem és az iskolában is én voltam az egyik legjobb tanuló. Nem volt túl sok barátom csak egyetlen egy de ő rá az életemet is rábíztam volna a neve Lisa volt. Nagyon szeretem őt és mindig vele voltam, ha szabadidőm volt. Természetesen egyetlen időtöltésem a tanulás volt csak szóval tudtunk találkozni bőven. Egyszer egy napon az apám behívatott a dolgozó szobájába nagyon izgultam, hiszen pont a szülinapom volt ráadásul a 18-ik.De teljesen más történt, mint amire számítottam.

-Tania valami nagyon fontosat akarok neked mondani. Amitől megváltozik majd a mostani életed! Szóval mi a szüleid örök befogadtunk téged. Tudom, hogy ez most neked nagyon rosszul esik de van még valami. Most hogy Elina terhes és te már betöltötted a 18-at úgy gondoltuk, hogy külön költözhetnél már tölünk. Remélem nem haragszol ránk és mi mindig is a szüleid maradunk. Csak most a saját gyermekkel kell, hogy törődjek.mondta az apám.

- Te… még az apámnak mondod magadat ez felháborító hát mikor dobja el a szülő a gyerekét. Mikor hagyja cserben. Ilyen könnyen és lazán közölni ezt velem. Soha sem gondoltam volna, hogy te ilyen rideg vagy és kíméletlen és hogy ilyen könnyen lecseréltek. Nektek én nem számitok ezek szerint csak egy pótlék voltam, amit addig tudtuk használni, míg nem lesz saját. Tudod, mit akkor elmegyek, ebből a házból innen nem kell semmi sem. Soha többé nem akarlak benneteket látni! Mondtam

*Sarkon fordult és becsaptam az ajtót. És fel felé igyekeztem a lépcsőn amikor belepotlotam az állítólagos anyámba ő még csak a szemembe sem nézet úgy ment el mellettem, mint egy idegen előtt. Mintha ott sem lettem volna ez nagyon fájt, de mégis annyira ideges voltam, hogy nem akartam ezzel törődni. Bementem a szobába elővetem a legnagyobb hátizsákomat és belepakoltam pár dolgot. Amikor már majd nem végeztem hallom, hogy kopognak az ajtómon.*

- Ki az? Kiállottam


-Én vagyok az anyád

- Mégis miért jöttél, hiszen az előbb úgy mentél el mellettem, mint egy idegen előtt?! Kiabáltam rá.

Bócsás meg nekem én csak össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy mit tegyek. Hogy hallgass apádra vagy pedig magamra.


-Nah ide figyelj! Ti többé nem vagytok a szüleim, és ha neked ezen még gondolkodni kell, hogy mit tegyél akkor nagyon tudlak sajnálni téged. Nem várok tovább senkire sem! Elmegyek! Csak egy kérdésem lenne feléd. KIK VOLTAK AZ IGAZI SZÜLEIM?!!


- Nem hiszem, hogy elfogadnád a tényt, amit a szüleidről tudok.


- Ne MOST KEZDJÉL EL AGODNI HA MEGKÉRHETLEK! Inkább mond el hogy kik voltak a szüleim?


- Hát jól van. Sokat nem tudok róluk, de amit tudok már az is elégé szörnyű. Az apádat meggyilkolták a születésed előtt 1 héttel. Egy fára volt kifeszítve és testében 12 kés volt beleszúrva. Az anyád, amikor ezt meghallotta depressziós lett alig evet és ivott én voltam az anyukád legjobb barátja próbáltam rajta segíteni, de nem tudtam annyira elvakította a bánat. Amikor megszülettél ő belehalt a szülésbe így kerültél el hozzánk. Most már érted miért nem akartam neked semmit elmondani?!

- Csak ennyit akkartam!


* hallani majd némán kiléptem az ajtón és zokogva elhagytam a házat senki sem állított meg senki sem jött utánam. Csak jártam az utcákat, míg egy srác meg nem állított. Egyre közelebb jött, de valamiért nem féltem. Olyan szép volt gyönyörű fehér bőre és barna szeme, szőke haja egyből megbabonázot. Nem is akartam onnan elmenni. Eddig azt hittem, hogy olyan nem létezik, hogy első látásra szerelem, de tévedtem. Közelebb léptem hozzá.*

- Szia! Eltévedtél?! Segíthetek valamiben?!

~Szólni akartam, de valaki nem engedett valaki hátulról letámadott és a nyakamba harapott. Onnantól már csak arra emlékszem, hogy egy ágyon fekszem és az a gyönyörű fiú ül az ágynál.

- Szia, ismét! Tudod, ami történt azon az éjszakán. Hát úgy érzem, hogy beszélnünk kell róla. Szóval 5 napig aludtál és szenvedtél. De látom, hogy már Jóbban vagy..Hé mi mi az mivan veled?

- Mi és mi történt velem?! És miért szomjazom?? Adj már valamit inni! De várj én vére szomjazom? Mi lett belőlem?

- Ezt szeretem volna elmondani neked. 5 nappal ezelőtt meg támadott téged egy vámpír sajnos már nem tudtalak a karjai közül kimenteni. Pedig hidd el mindent megtettem.és te átváltoztál egy vámpír lett belőled. És mellesleg én is vámpír vagyok, szóval megtanítok neked mindent
.
-Öhm egy vámpír az király. Nem is olyan rossz. mondtam.

-Mivan? Örülsz, neki hát ezt nem hiszem el. Hát miféle lány vagy te?

- Olyan, aki nem kesereg többet. ÉS amúgy hol van már a reggelem.. izé mi is a neved? Nevetve mondtam.

Franco Triteco a nevem. Téged pedig Tania-nak hívnak igaz? Mondta mosolyogva

- Ezt meg honnan tudod? Mondtam zavarodottan

- Te mondtad álmodba „hogy én vagyok tani a hős” innen gondoltam, hogy ez a neved.

* Ezzel megkezdődött a vámpír életem.*


Jellem :
Zárkózót de kedves jelleme van. Mindig próbálja pozitívan fel fogni a világot még ha minden szarul is jőnek ki neki akkor is. Könnyen felkapja a vizet és hajlamos a komoly dolgokból is hülyeség csinálni hogy jobban eltudja azokat viselni.

Kinézet : Hosszú fekete haj, fekete szem olykor piros, áltlagos testalkat. kb 176 cm magas. Az tudni kell hogy imádja a gyürüket és minimum mindig van 2 az ujján.
Vissza az elejére Go down
http://animefold.hupont.hu
 
Tania Giardina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Twilight Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Új előtörténetek-
Ugrás: