Twilight Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Szerepjáték

Twilight szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fórum szabályzat

Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella Swan
Admin
Isabella Swan


Posts : 127
Join date : 2009. Sep. 27.
Age : 30

Fórum szabályzat Empty
TémanyitásTárgy: Fórum szabályzat   Fórum szabályzat Icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 2:31 pm

Habár ez egy játékoldal, s minden újításra nyitottak vagyunk, akad egy pár szabály, amit nem árt betartani.

1. Az első, s talán legfontosabb, hogy a hozzászólásokban ne használjatok trágár szavakat. Lehet, hogy néha indulatosak vagytok, s legszívesebben szétvernétek a berendezést, de nem biztos, hogy azok a szavak, amiket leírni készültök egy nyilvános hozzászólásba valók, nem biztos, hogy mindenki kíváncsi azokra, így kérlek titeket ezek mellőzésére!

2. Multizás. Nincs megszabva, hogy hány karakteretek lehet, annyit regisztrálhattok, amennyi jól esik, akkor, amikor épp szeretnétek. Ha nem szeretnétek nyilvánosságra hozni, hogy melyik karik tartoznak hozzátok, nem kötelező, de küldjétek el nekem PM-ben, arra az esetre, ha elfelejteném megnézni az IP címeket.

3. Előtörténetek. Játékot csak akkor kezdhetsz, ha van elfogadott előtörid. Ez alól kivételt képeznek azok, akiknek a főadmin, vagyis én engedélyt adott erre. Ilyen esetek lehetnek: láttalak máshol játszani, kértél pár napot a sztori megírására, de addig is szeretnél játszani, stb.

4. Megkérnék mindenkit, hogy engedély nélkül ne hozzon létre új topicot, előtte kérdezze meg, hogy lehet-e, s azután megcsinálhatja, vagy majd én létrehozom neki.

5. Időn kívüli/fagyasztott játék. Habár én nem vagyok túl nagy híve a fagyasztásnak, hosszabb hozzászólásoknál ennek legtöbbször akaratlanul is, de eljön az ideje. Ha van ilyen játékotok, azon kívül csak kettő másikat kezdhettek el, de figyeljetek arra, hogy a fagyasztott, időn kívüli játék a múltban játszódik, vagyis már megtörtént. Értelem szerűen, ha tudod, hogy az egyik játék vége karakterhalál lesz, vagy maradandó sérülés, nem kezdesz el játszani a leendő halott karakterrel, s nem mész futni a sebesülttel.

6. Mindenki csak a saját karakterét játszhatja ki, vagyis a partnered helyett ne írd le azt, amit az ő karaktere esetlegesen reagál egy-két helyzetre, vannak, akik erre nagyon érzékenyek. Persze ha Cullen-ék játszanak, s mondjuk nincs itt Jasper usere, Alice kijátszhatja, hogy kedvese ott van mellette, de csak akkor, ha ez elkerülhetetlen.
Vissza az elejére Go down
https://twilightlegends.hungarianforum.com
 
Fórum szabályzat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Twilight Szerepjáték :: Fontos dolgok :: Szabályok-
Ugrás: