Twilight Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Szerepjáték

Twilight szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ragadozó vámpírok

Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella Swan
Admin
Isabella Swan


Posts : 127
Join date : 2009. Sep. 27.
Age : 30

Ragadozó vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Ragadozó vámpírok   Ragadozó vámpírok Icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 6:42 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://twilightlegends.hungarianforum.com
Isabella Swan
Admin
Isabella Swan


Posts : 127
Join date : 2009. Sep. 27.
Age : 30

Ragadozó vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ragadozó vámpírok   Ragadozó vámpírok Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 9:05 pm

Név: Rose Beatiful
Becenév: Rose, Rosie
Születési dátum: 1979. október 21.
Születési hely: London, Anglia
Képessége: Teleportálás
Beszélt nyelvek: francia, spanyol és persze az anyanyelvem angol
Faj: ragadozó vámpír
Szülők: anya: Katherine Masters Szeretetre méltó és segítőkész anya volt. Bármi baja volt Rose-nak mindig segített neki vagy ha férjének akkor neki. Amíg élt sok embernek okozott örömet.
apa: Hugh Masters Nagyravaló, békés természetű volt ám őt is ki lehetett néha hozni a sodrából. szerette a családját és mindent megtette értük. Sosem verte meg Rose-t mert nem volt miért de amúgyse tett volna ilyet.
Testvér: nincs

Előtörténet:

1979. október 21-én láttam meg a napvilágot Londonban. Tökéletes életem volt, a suliban én voltam a legmenőbb csaj, a legjobb pasikkal jártam. És ami a lényeg volt: mindenki tisztelt. Ez volt már kis lány korom óta minden vágyam, de mikor elértem, még sem volt olyan jó. Tiszteltek, csodáltak, de könnyen megkapható lánynak tartottak. Pedig én mindig is szerető férjről és családról álmodoztam. De a focicsapat kapitányával nem nagyon lehet megállapodni. Ha meg említettem azt, hogy akár majd egyszer gyereket szeretnék, mindenki kinevetett. Azt hiszem az ő hozzáállásuk változtatott meg, talán azért lettem ilyen. Soha sem voltam még azelőtt szerelmes. Szörnyen fájt mikor láttam, hogy anya és apa mennyire szeretik egymást még ennyi év után is.
Nem mentem egyetemre, hiszen nem éreztem szükségét. Pincérnőként dolgoztam különböző helyeken, ami szintén nem sokat javított a hírnevemen.
Egyszer nyertem a barátnőimmel egy amerikai körütat, ami halloween-t is magába foglalta. Nem kellett sok idő, azonnal gépre szálltunk és utazásunk első helyszínére Las Vegas-ba repültünk.
Itt volt az a bizonyos Halloween-Parti ami örökre megváltoztatta az életemet. Itt találkoztam először Peter-rel...
Nem tudtam, hogy mi ő, csak azután miután szörnyű szenvedések után felébredtem a hotel szobájában. Annyira más voltam. Elmondta, hogy nagyon sajnálja. És hogy átváltoztatott... Hogy vámpír lettem. Nagyon nehezen emésztettem meg a dolgokat, de elmondta, hogy ő más. Hogy ő csak állatok vérét fogyasztja. Én is ezt az életmódot folytattam.
Beleszerettem. Soha senkit nem szerettem úgy addig, mint őt. Hosszú évekig együtt voltunk, de utánna találkozott egy másik lánnyal és elhagyott.
Összetörte a szívemet. Azt hittem, hogy belehalok, de mégsem csináltam semmi hülyeséget. Akkor felhagytam a "vegetáriánus" életmóddal és ragadozóvá váltam. De csak olyan férfiakat ölök meg, akik már megcsalták valaha a szerelmüket. Ez a büntetésük a világ egyik legsúlyosabb bűnéért. Nehezebb, de legalább "segítek" vele a világon, és valahogy sokkal jobb buli.
Kicsit megnehezíti a dolgomat a napfény, ezért is költöztem most Forks-ba.
Embereknél minimum 15, vérfarkasoknál 20, vámpíroknál minimum 25 soros legyen ez a rész!

Jellem:

Kedvesnek és őszintének fognak találni, ha megismernek. Viszont nehéz jól megismerni engem. Eddig csak egyetlen embernek sikerült, de ő becsapott. Hirtelen haragú vagyok, de utánna ugyanolyan gyorsan le is nyugszom. Mindig tökéletesen vissza tudok szólni. Ha valaki megbánt annak nincs több esélye az élethet... Vámpír létemhet képest iszonyodok és félek néhány állattól. Pl.: a pókoktól és mindenféle rovartól.

Kinézet:
Magas vagyok. Vámpírként sápadt a bőrőm, szemem vörös, viszont ha szomjas vagyok, feketévé válik. Hajam szőke ám néha lehet benne látni fekete vagy éppen rózsaszín melírt. Néha be szoktam barnára festeni hogy ne piszkáljanak a színe miatt. Magamat szépnek tartom de mégsem vagyok egoista aki csak magával törődik. Ha tehetem egyedül bóklászok arra amerre a szívem hajt. Ha mégis belekerülnék egy csoportba akkor biztos nem én akarnék a középpontban lenni.
Vissza az elejére Go down
https://twilightlegends.hungarianforum.com
 
Ragadozó vámpírok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vegetáriánus vámpírok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Twilight Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: