Twilight Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Szerepjáték

Twilight szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Emberek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isabella Swan
Admin
Isabella Swan


Posts : 127
Join date : 2009. Sep. 27.
Age : 30

Emberek Empty
TémanyitásTárgy: Emberek   Emberek Icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 6:42 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://twilightlegends.hungarianforum.com
Jasper Hale
Admin
Jasper Hale


Posts : 78
Join date : 2009. Oct. 02.

Emberek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emberek   Emberek Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 4:32 pm

Teljes név: Beverly Miller
Becenév: Bev
Faj: Ember
Kor: 22
Születési hely: Richmond
Születési idelye: 1973. Február 10.
Család:- anja: Marina
-apja: Martin (Allister)
-Testvérei: Gabriel, Justin

Előtörténet: Egy hűvős téli napon születettem első gyermekként, Richmondban. Anyám Marina házvezetőnő, apám Martin kertész. A szomszéd házba egy gazdag házba dolgozott anyám, és én nagyon sok időt töltöttem ott, a ház 2 fiú gyerekével, Gabrielel aki 7 évvel idősebb nálam, és Justinnal, aki velem egyedős. 2 éves koromban apám meghalt egy tragikus balesetben. Anyám nagyon ki volt akadva, de szerencsére a szomszédház ura Allister segített kifizetni a temetést. Gabriel, Justin meg én, nagyon szerettük egymást, szinte testvéreknek tekintettük egymást. 15 éves koromban beleszerettem Gabrielbe, de a fiú elutazott Németországba 6 évre. Nagyon kiborúltam, és barátnőmnek Kelllynek megígértem, hogy elfelejtem Gabrielt. Nem sikerült. Mikor hazajött 6 év után, a Walberg család (Gabriel szülei) nagy bulit csaptak fia érkezésére, ahová engem is meghívtak. Mikor meglátot Justinnal, letámadta testvérét, hogy milyen csinos barátnője van és megkérte, hogy mutasson be neki. Aztán rájött, hogy én vagyok. Megfogta a kezem és bevitt az apja irodájába, azzal az indokkal, hogy velem akarja fogadni a vendégeket, így Justin is belement. Ott együtt néztük azokat a fényképeket amiket Németországban készített, de egyszer csak leeset az album és mindketten utánna nyúltunk, és a kezünk összeért. Nagyon kipírultam és mikor már nem bírtam tovább, megcsókoltam. A csókot nem mondtuk el senkinek és én mindig kerülni kezdtem Gabrielt. Majd később anyám azzal jött, hogy Justin szerelmes belém, amit én nem hittem el, aztán megkérte Gabrielt, hogy szálljon le rólam. Mikor megtudtam, beszéltem vele, hogy nem lesz köztünk semmi, hiszen nekem ő olyan mint a testvérem, így mikor hazament szomorúan mondta Gabrielnek, hogy szabad a pája, aminek Gabriel meglehetősen nagyon örült. Még aznap este barátnőm Kellyék vendéglőjében vacsoráztunk, és fogadtun , hogy bemászok Gabriel szobájába, amit ő nem hitt el. Eljött a várva várt este. Felvettem a legcsinosabb és legkényelmesebb ruhámat majd egyenesen Gabriel ablaka felé indultam és felmásztam az ablakon. Gabriel nagyon meglepédött mikor elmondtam, hogy azért mentem, mert vele szeretném tőlteni az éjszakát, de beleegyezett. Megis történt a dolog kettönk között, de a titokban tartottuk, mivel a szüleink nem nagyon örültek kapcsolatunknak, de Justin lebuktatott. Mi nem törödtünk szüleink véleményével. Egy nap Gabriel ismerőseivel kirándulni mentünk. Este későn értünk haza. Gabriel hazakísért, de amikor beértünk a házba nagy csend lett. Benyítottam anyám szobájába és láttam, hogy alszik, így nyugodtan lefeküdtem én is. Másnap késő délután ébredtem fel. Még mindig nagyon furcsáltam, hogy anyámnak semmmi nyoma, így benyítottam és láttam, hogy még mindig alszik és mellette van egy gyógyszeres doboz, amibe nem volt gyógyszer. Gyorsan kihívtam a mentőket, akik közölték velem, hogy anyám öngyilkos lett. Nem tudtuk, hogy mi vette rá arra, hogy ezt az ostobaságot követte el. A temetés után, Gabrieléknél voltam egy ideig, ahonnan Gabriel este későn kísért haza, mert magányra volt szükségem. Mikor beléptem a házba egyenesen anyám szobájába mentem, ahol egy naplót kaptam az éjjeliszekrényen. Kezembe vettem és olvasni kezdtem. Mikor a végére értem azt írta, hogy az apám nem Martin Miller, hanem Allister Walhberg, és kicsit később azt is megtudtam, hogy anyámnak mellrákja volt. Nagyon kiborultam és felkerestem nénikémet akinél Gabriel volt 6 évig, és mivel az ő nagynénje így az enyém is. Kicsit késöbb ott kiderült, hogy terhes vagyok és azon nyomban elvetettem a kicsit, mert tudtam, hogy fogyatékos is lehet. Mikor már annyi pénzem gyűlt össze, kiköltöztem Forksba.

Jellem: Nagyon kedves lány, kinek az arcán csak mosoly látható. Szeret dolgozni, de utál munkahelyén késni.

Kinézet: Hajam színe szőke, szemem zöld. Magasságom 165 cm, testsúlyom 56 kg.
Vissza az elejére Go down
 
Emberek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Twilight Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: